Snel weer onderweg!
Zeker bij autoschade.

Snel weer onderweg

Bij de grootste schadehersteller

De brandstofprijzen in Europa

De brandstofprijzen in Europa

19/08/2021

Wat kost een liter benzine, diesel of lpg in Europa? Ga je met de auto op vakantie naar het buitenland en wil je weten hoeveel je kwijt bent voor brandstof? We zetten brandstofprijzen in Europa voor je op een rij.

Benzineprijzen, lpg- en dieselprijzen Europa

Bekijk in de tabel wat je betaalt voor een liter benzine, diesel of lpg in Europa. Alle prijzen worden vermeld in euro's. De brandstofprijzen worden met regelmaat ververst. De datum waarop de brandstofprijzen zijn geactualiseerd staat onder de tabel. Klik op het land voor meer informatie over het tanken.

Let op: de vermelde prijzen zijn de adviesprijzen en gelden ter indicatie. Het staat tankstations vrij om af te wijken van deze prijzen.

Bekijk de prijzen in Europa hier

Bron: anwb.nl

 

LandEuro 95 (E10)Diesel (B7)Lpg
Albanië1.2061.1650.374
Andorra1.2461.082
België1.5271.5310.630
Bosnië en Herzegovina1.1431.1040.587
Bulgarije1.1141.1050.536
Cyprus1.3161.326
Denemarken1.7231.465
Duitsland1.5451.3750.726
Estland1.4511.2280.731
Finland1.7201.530
Frankrijk1.5871.4660.878
Griekenland1.7101.4130.861
Groot-Brittannie1.6031.6180.781
Hongarije1.2851.2780.750
Ierland1.5571.444
IJsland1.7071.591
Italië1.6711.5230.688
Kroatië1.4281.3870.684
Letland1.3521.2510.658
Litouwen1.3111.2110.636
Luxemburg1.3721.2460.646
Noord-Macedonië1.1670.9870.592
Malta1.3561.224
Moldavië0.9720.7790.540
Nederland1.8511.4820.768
Noorwegen1.7521.534
Oekraïne0.9580.9010.535
Oostenrijk1.3451.264
Polen1.2721.2060.601
Portugal1.6971.4700.723
Roemenië1.2221.1940.590
Rusland0.5830.5720.339
Servië1.3931.4110.744
Slovenië1.2831.3050.722
Slowakije1.4421.2750.618
Spanje1.4301.2810.770
Tsjechië1.3401.2560.555
Turkije0.7970.7470.494
Wit-Rusland0.6940.6940.360
Zweden1.6611.7381.131
Zwitserland1.5251.5720.932

Laatst bijgewerkt: 24-08-2021

terug naar overzicht